Wedstrijden

Heren 2de provinciale Vlaams-Brabant

Datum Aanvang Thuisploeg Uitploeg Locatie Resultaat
12/08/202317u00Hageland United HSE AL.S.V. Basket Landen HSE BSporthal Lubbeek20 - 0
13/08/202315u00Hageland United HSE AB.C. Gems Diepenbeek HSE ASporthal Lubbeek51 - 72
26/08/202320u15L.S.V. Basket Landen HSE AHageland United HSE ASporthal Landen (stedelijke stadshal)80 - 44
27/08/202315u00Stevoort BBC HSE CHageland United HSE ASporthal Mariaburcht93 - 60
02/09/202319u00Hageland United HSE AStevoort BBC HSE CSporta-centrum Tongerlo47 - 50
09/09/202320u00B.C. Gems Diepenbeek HSE AHageland United HSE ADemerstrand74 - 48
16/09/202319u15Hageland United HSE AHades Kiewit BBC HSE BSporthal Lubbeek20 - 0
23/09/202318u00Clem Scherpenheuvel HSE BHageland United HSE AStedelijke Sporthal Scherpenheuvel87 - 85
30/09/202321u00Hageland United HSE ABlack Devils Vorst HSE BSporthal Lubbeek72 - 32
07/10/202321u00Hageland United HSE ABC Grimbergen HSE BSporthal Lubbeek45 - 68
14/10/202319u00Dino Brussels HSE AHageland United HSE ASporthal Emanuel Hiel71 - 63
21/10/202321u00Hageland United HSE ABavi Vilvoorde HSE DSporthal Lubbeek46 - 67
05/11/202314u30KYD Kortenberg Young Devils HSE BHageland United HSE ASporthal Hertblok Steenokkerzeel64 - 59
11/11/202319u15Hageland United HSE ADe Rode Leeuwen HSE ASporthal Lubbeek63 - 64
18/11/202317u00Stella Artois Leuven Bears HSE DHageland United HSE AStedelijke Sportzaal Wilsele Centrum82 - 35
22/11/202320u30Elite Overtime Brussels HSE BHageland United HSE ACERIA Anderlecht61 - 51
25/11/202321u00Hageland United HSE ABasket Club Groot Dilbeek HSE BSporthal Lubbeek68 - 77
09/12/202318u30Bct Overijse HSE BHageland United HSE AGemeentelijk Sporthal Overijse Den Heurk62 - 57
16/12/202319u00Hageland United HSE ANotre Dame Blue Tigers Leuven HSE ASporthal Lubbeek41 - 50
13/01/202420u00BC Asse-Ternat HSE CHageland United HSE ASportloods Waalborre105 - 43
20/01/202421u00Hageland United HSE ADynamo Bertem HSE BSporthal Lubbeek63 - 45
27/01/202421u00Hageland United HSE AClem Scherpenheuvel HSE BSporthal Lubbeek60 - 62
04/02/202414u00Black Devils Vorst HSE BHageland United HSE APetit Palais des Sports de Forest59 - 41
17/02/202418u30BC Grimbergen HSE BHageland United HSE ASporthal J. Vertommen71 - 45
24/02/202419u15Hageland United HSE ADino Brussels HSE ASporthal Lubbeek
03/03/202413u30Bavi Vilvoorde HSE DHageland United HSE AStedelijke Sporthal Vilvoorde
09/03/202419u00Hageland United HSE AKYD Kortenberg Young Devils HSE BSporthal Lubbeek
16/03/202419u00De Rode Leeuwen HSE AHageland United HSE ASporthal Wauterbos
24/03/202412u00Hageland United HSE AStella Artois Leuven Bears HSE DSporthal Lubbeek
13/04/202418u00Basket Club Groot Dilbeek HSE BHageland United HSE ATen Gaerde
20/04/202421u00Hageland United HSE ABct Overijse HSE BSporthal Lubbeek
28/04/202414u00Notre Dame Blue Tigers Leuven HSE AHageland United HSE ACampus Redingenhof
04/05/202421u00Hageland United HSE ABC Asse-Ternat HSE CSporthal Lubbeek
11/05/202418u30Dynamo Bertem HSE BHageland United HSE ASportzaal Verona

Coach

Philip Bogaerts

Trainingen

Dag Uur Locatie
Dinsdag 21u00 – 23u00 Sporthal Lubbeek
Donderdag 21u00 – 23u00 Sporthal Lubbeek