Wedstrijden

Heren 2de provinciale Vlaams-Brabant

Datum Aanvang Thuisploeg Uitploeg Locatie Resultaat
06/08/202217u15Hageland United HSE AWIZ Basket Leuven HSE ASport'o'droom58 - 64
13/08/202220u30B.C. Gems Diepenbeek HSE AHageland United HSE ADemerstrand73 - 51
17/08/202220u30Hageland United HSE ABBC Optima Tessenderlo HSE ASporthal Lubbeek33 - 87
20/08/202220u00Hageland United HSE ACanter Schaerbeek P1Sporthal Lubbeek34 - 75
27/08/202220u30Hageland United HSE ANieuwerkerken HSE ASporthal Lubbeek41 - 74
03/09/202219u00Hageland United HSE AB.C. Gems Diepenbeek HSE ASporta-centrum Tongerlo56 - 88
04/09/202215u00BBC Optima Tessenderlo HSE BHageland United HSE ASporthal H. Hartinstituut
10/09/202221u00Hageland United HSE AZuiderkempen Diamonds HSE CSporthal Lubbeek48 - 59
17/09/202218u30Hageland United HSE AL.S.V. Basket Landen HSE BSport'o'droom79 - 72
25/09/202217u00KYD Kortenberg Young Devils HSE BHageland United HSE ASporthal Erps-Kwerps50 - 55
01/10/202218u00Clem Scherpenheuvel HSE BHageland United HSE AStedelijke Sporthal Scherpenheuvel84 - 59
08/10/202219u15Hageland United HSE ANotre Dame Blue Tigers Leuven HSE ASporthal Lubbeek53 - 49
15/10/202219u00Stella Artois Leuven Bears HSE DHageland United HSE AStedelijke Sportzaal Wilsele Centrum81 - 64
05/11/202219u00Hageland United HSE ABC Grimbergen HSE BSporthal Lubbeek65 - 57
12/11/202216u00GSG Aarschot HSE DHageland United HSE AStedelijke Sporthal Demervallei60 - 92
19/11/202219u15Hageland United HSE ABct Overijse HSE BSporthal Lubbeek58 - 56
26/11/202220u30Betekom Bullets HSE AHageland United HSE ASporthal de Tumkens52 - 69
03/12/202220u00Hageland United HSE ABavi Vilvoorde HSE CSporthal Lubbeek73 - 79
10/12/202220u30Triton Leuven HSE AHageland United HSE ACampus Redingenhof108 - 59
17/12/202219u15Hageland United HSE ABoortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE ASporthal Lubbeek56 - 72
14/01/202319u15Hageland United HSE AJets Basket Zaventem HSE BSporthal Lubbeek53 - 70
21/01/202318u30BC Grimbergen HSE BHageland United HSE ASporthal J. Vertommen50 - 60
28/01/202319u15Hageland United HSE ABetekom Bullets HSE ASporthal Lubbeek
04/02/202318u45BC Asse-Ternat HSE DHageland United HSE ASportloods Waalborre
11/02/202319u00L.S.V. Basket Landen HSE BHageland United HSE ASporthal Landen (stedelijke stadshal)
25/02/202319u15Hageland United HSE AClem Scherpenheuvel HSE BSporthal Lubbeek
05/03/202314u00Notre Dame Blue Tigers Leuven HSE AHageland United HSE ACampus Redingenhof
11/03/202321u00Hageland United HSE AStella Artois Leuven Bears HSE DSporthal Lubbeek
26/03/202314u00Hageland United HSE AGSG Aarschot HSE DSporthal Lubbeek
01/04/202318u30Bct Overijse HSE BHageland United HSE AGemeentelijk Sporthal Overijse Den Heurk
23/04/202317u00Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE AHageland United HSE ASporthal Boortmeerbeek
29/04/202321u00Hageland United HSE ATriton Leuven HSE ASporthal Lubbeek
07/05/202314u00Jets Basket Zaventem HSE BHageland United HSE AGemeentelijk Sporthal Zaventem
13/05/202321u00Hageland United HSE ABC Asse-Ternat HSE DSporthal Lubbeek

Coach

Philip Bogaerts

Trainingen

Dag Uur Locatie
Dinsdag 21u00 – 23u00 Sporthal Lubbeek
Donderdag 21u00 – 23u00 Sporthal Lubbeek