Wedstrijden

Datum Aanvang Thuisploeg Uitploeg Locatie Resultaat
17/09/202210u00Hageland United G14 BStella Artois Leuven Bears G14 CSport'o'droom14 - 65
24/09/202213u30Hageland United G14 BDynamo Bertem G14 ASport'o'droom28 - 79
01/10/202217u00Hageland United G14 BBBC Haacht G14 ASporthal Lubbeek36 - 42
09/10/202210u002B|SAFE Tienen G14 BHageland United G14 BSportschuur Tienen52 - 43
15/10/202213u30Hageland United G14 BGSG Aarschot G14 BSport'o'droom34 - 82
22/10/202211u00Stella Artois Leuven Bears G14 CHageland United G14 BCampus Redingenhof54 - 34
05/11/202212u00GSG Aarschot G14 BHageland United G14 BStedelijke Sporthal Demervallei97 - 24
12/11/202213u30Hageland United G14 B2B|SAFE Tienen G14 BSport'o'droom53 - 67
20/11/202213u30BBC Haacht G14 AHageland United G14 BSportcomplex Den Dijk Wespelaar82 - 31
26/11/202213u30Dynamo Bertem G14 AHageland United G14 BSportzaal Verona105 - 21
14/01/202316u30L.S.V. Basket Landen G14 BHageland United G14 BSporthal Landen (stedelijke stadshal)29 - 65
21/01/202313u30Clem Scherpenheuvel G14 AHageland United G14 BStedelijke Sporthal Scherpenheuvel51 - 34
29/01/202310u00Hageland United G14 BGSG Aarschot G14 CSport'o'droom
04/02/202315u30Hageland United G14 B2B|SAFE Tienen G14 CSport'o'droom
11/02/202314u00GSG Aarschot G14 CHageland United G14 BStedelijke Sporthal Demervallei
25/02/202313u30Hageland United G14 BToyota Wouters Diest G14 BSport'o'droom
11/03/202317u00Hageland United G14 BKYD Kortenberg Young Devils G14 ASporthal Lubbeek
18/03/202313u30Hageland United G14 BL.S.V. Basket Landen G14 BSport'o'droom
02/04/202310u002B|SAFE Tienen G14 CHageland United G14 BSportschuur Tienen
22/04/202317u00Hageland United G14 BClem Scherpenheuvel G14 ASporthal Lubbeek
30/04/202309u00Toyota Wouters Diest G14 BHageland United G14 BSporthal De Prins
13/05/202311u15KYD Kortenberg Young Devils G14 AHageland United G14 BSporthal Erps-Kwerps

Coach

Noah De Coster

Trainingen

Dag Uur Locatie
Maandag 19u00 – 20u30 Sport’o’droom Boutersem
Woensdag 19u30 – 21u00 Sport’o’droom Boutersem