Wedstrijden

Datum Aanvang Thuisploeg Uitploeg Locatie Resultaat
09/09/202314u00L.S.V. Basket Landen G14 AHageland United G14 ASporthal Landen (stedelijke stadshal)34 - 65
16/09/202313u30Bct Overijse G14 AHageland United G14 AGemeentelijk Sporthal Overijse Den Heurk41 - 62
23/09/202313u30Hageland United G14 AStella Artois Leuven Bears G14 BSport'o'droom51 - 48
30/09/202316u302B|SAFE Tienen G14 AHageland United G14 ASportschuur Tienen Hal 342 - 81
08/10/202315u00Dino Brussels G14 AHageland United G14 ASporthal Emanuel Hiel55 - 60
14/10/202313u30Hageland United G14 ABavi Vilvoorde G14 BSport'o'droom45 - 58
22/10/202311u30Hageland United G14 ABct Overijse G14 ASport'o'droom63 - 60
28/10/202317u00Hageland United G14 ADynamo Bertem G14 ASporthal Lubbeek97 - 56
04/11/202313u30Hageland United G14 A2B|SAFE Tienen G14 ASport'o'droom107 - 21
12/11/202311u00Stella Artois Leuven Bears G14 BHageland United G14 AStedelijke Sportzaal Wilsele Centrum63 - 32
18/11/202317u00Hageland United G14 ADino Brussels G14 ASporthal Lubbeek62 - 51
25/11/202314u15Bavi Vilvoorde G14 BHageland United G14 AStedelijke Sporthal Vilvoorde64 - 30
02/12/202312u00GSG Aarschot G14 BHageland United G14 AStedelijke Sporthal Demervallei65 - 85
13/01/202415u00Hageland United G14 ABoortmeerbeek & Berg Bulldogs G14 ASporthal Lubbeek56 - 63
03/02/202417u00Hageland United G14 AGeranimo Bornem Basket G14 ASporthal Lubbeek77 - 70
04/02/202410u00Hageland United G14 ABC Opwijk G14 ASport'o'droom56 - 82
24/02/202410u45Basket Groot Zemst G14 AHageland United G14 ASporthal Hofstade Heide61 - 63
25/02/202409u30Hageland United G14 ABct Overijse G14 ASport'o'droom77 - 64
02/03/202413u30Hageland United G14 ADino Brussels G14 ASport'o'droom72 - 58
09/03/202410u30BC Grimbergen G14 AHageland United G14 ASporthal J. Vertommen61 - 71
24/03/202409u00Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G14 AHageland United G14 ASporthal Boortmeerbeek68 - 51
30/03/202410u00Hageland United G14 AMerchtem Eagles G14 ASporthal Lubbeek60 - 83
14/04/202411u00BC Opwijk G14 AHageland United G14 AGemeentelijk Sporthal Opwijk
20/04/202409u30Geranimo Bornem Basket G14 AHageland United G14 ASporthal Breeven
28/04/202410u00Hageland United G14 ABC Grimbergen G14 ASporthal Lubbeek
05/05/202415u00Dino Brussels G14 AHageland United G14 ASporthal Emanuel Hiel
11/05/202413u30Bct Overijse G14 AHageland United G14 AGemeentelijk Sporthal Overijse Den Heurk

Coach

Gerrit Smets

Trainingen

Dag Uur Locatie
Maandag 19u00 – 20u30 Sport’O’Droom Boutersem
Donderdag 19u00 – 20u30 Sporthal Lubbeek
Vrijdag 18u00 – 19u30 Sport’O’Droom Boutersem