Wedstrijden

Datum Aanvang Thuisploeg Uitploeg Locatie Resultaat
17/09/202309u00Toyota Wouters Diest G12 AHageland United G12 BSporthal De Prins71 - 23
24/09/202310u00Hageland United G12 B2B|SAFE Tienen G12 ASport'o'droom27 - 81
30/09/202312u00L.S.V. Basket Landen G12 BHageland United G12 BSporthal Landen (stedelijke stadshal)38 - 79
07/10/202315u30Hageland United G12 BStella Artois Leuven Bears G12 CSport'o'droom48 - 44
15/10/202312u00GSG Aarschot G12 BHageland United G12 BStedelijke Sporthal Demervallei62 - 32
21/10/202315u30Hageland United G12 BToyota Wouters Diest G12 ASport'o'droom32 - 74
12/11/202309u302B|SAFE Tienen G12 AHageland United G12 BSportschuur Tienen Hal 382 - 27
18/11/202309u00Stella Artois Leuven Bears G12 CHageland United G12 BCampus Redingenhof53 - 39
25/11/202315u30Hageland United G12 BGSG Aarschot G12 BSport'o'droom51 - 64
02/12/202313u30Hageland United G12 BL.S.V. Basket Landen G12 BSport'o'droom100 - 35
09/12/202314u30Hageland United G12 BZuiderkempen Diamonds G12 BSporthal Lubbeek20 - 0
16/12/202315u00Zuiderkempen Diamonds G12 BHageland United G12 BSportpark Joris Verhaegen43 - 44
20/01/202412u45Hageland United G12 BBetekom Bullets G12 ASporthal Lubbeek68 - 38
27/01/202411u30Hageland United G12 BGSG Aarschot G12 BSporthal Lubbeek56 - 49
03/02/202409u30Dynamo Bertem G12 AHageland United G12 BSportzaal Verona61 - 47
10/02/202409u00Stella Artois Leuven Bears G12 DHageland United G12 BCampus Redingenhof45 - 99
24/02/202417u00Hageland United G12 BBBC Haacht G12 ASporthal Lubbeek
02/03/202415u30Bct Overijse G12 AHageland United G12 BGemeentelijk Sporthal Overijse Den Heurk
16/03/202411u00Betekom Bullets G12 AHageland United G12 BSporthal de Tumkens
13/04/202416u45Hageland United G12 BStella Artois Leuven Bears G12 DSporthal Lubbeek
21/04/202410u00Hageland United G12 BDynamo Bertem G12 ASport'o'droom
27/04/202411u30GSG Aarschot G12 BHageland United G12 BStedelijke Sporthal Demervallei
05/05/202412u00Hageland United G12 BBct Overijse G12 ASporthal Lubbeek
12/05/202409u30BBC Haacht G12 AHageland United G12 BSportcomplex Den Dijk Wespelaar

Coach

Joris Adriaensen & Toon Beddegenoodts

Trainingen

Dag Uur Locatie
Dinsdag 18u00 – 19u30 Sport’O’Droom Boutersem
Donderdag 18u00 – 19u30 Sporthal Lubbeek