Wedstrijden

Datum Aanvang Thuisploeg Uitploeg Locatie Resultaat
10/09/202217u00Hageland United G12 ANieuwerkerken G12 ASporthal Lubbeek16 - 89
17/09/202213u00Hageland United G12 AFemina Habac Sint-Truiden G12 ASport'o'droom46 - 45
24/09/202209u00Clem Scherpenheuvel G12 AHageland United G12 AStedelijke Sporthal Scherpenheuvel24 - 90
08/10/202217u00Hageland United G12 ANotre Dame Blue Tigers Leuven G12 ASporthal Lubbeek58 - 41
15/10/202210u00GSG Aarschot G12 AHageland United G12 AStedelijke Sporthal Demervallei117 - 36
16/10/202210u00Hageland United G12 AStevoort BBC G12 ASport'o'droom80 - 56
22/10/202210u00Femina Habac Sint-Truiden G12 AHageland United G12 ATrudosporthal29 - 53
29/10/202217u00Hageland United G12 ABoortmeerbeek & Berg Bulldogs G12 ASporthal Lubbeek64 - 63
05/11/202213u30Stevoort BBC G12 AHageland United G12 ASporthal Mariaburcht63 - 52
13/11/202210u00Notre Dame Blue Tigers Leuven G12 AHageland United G12 ACampus Redingenhof33 - 71
26/11/202213u30Hageland United G12 AClem Scherpenheuvel G12 ASport'o'droom86 - 29
03/12/202212u00Nieuwerkerken G12 AHageland United G12 AGemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken118 - 26
11/12/202210u00BC Asse-Ternat G12 AHageland United G12 ASportloods Waalborre58 - 32
17/12/202213u30Hageland United G12 AGSG Aarschot G12 ASport'o'droom36 - 103
07/01/202317u00Hageland United G12 AL.S.V. Basket Landen G12 ASporthal Lubbeek63 - 46
14/01/202313u30Hageland United G12 ABBC Optima Tessenderlo G12 ASport'o'droom42 - 77
21/01/202313u30Hageland United G12 ABasket Zonhoven G12 BSport'o'droom72 - 50
28/01/202314u15Basket Zonhoven G12 BHageland United G12 AEvenementenhal Den Dijk Zonhoven
04/02/202311u00Zuiderkempen Diamonds G12 AHageland United G12 ASportpark Joris Verhaegen
11/02/202313u30Hageland United G12 AK. Vabco Mol BBC G12 ASport'o'droom
25/02/202309u00BBC Lyra Nila Nijlen G12 AHageland United G12 AGemeentelijke Sporthal Nijlen
04/03/202317u00Hageland United G12 AClem Scherpenheuvel G12 ASporthal Lubbeek
12/03/202314u00Basket Lummen G12 AHageland United G12 ASportcomplex Vijfsprong
18/03/202312u00BBC Optima Tessenderlo G12 AHageland United G12 ASporthal H. Hartinstituut
25/03/202313u00K. Vabco Mol BBC G12 AHageland United G12 ASporthal Rozenberginstituut
01/04/202313u30Hageland United G12 AZuiderkempen Diamonds G12 ASport'o'droom
29/04/202313u30Hageland United G12 ABBC Lyra Nila Nijlen G12 ASport'o'droom
06/05/202311u15Clem Scherpenheuvel G12 AHageland United G12 AStedelijke Sporthal Scherpenheuvel
13/05/202313u00Hageland United G12 ABasket Lummen G12 ASporthal Lubbeek

Coach

Gerrit Smets

Trainingen

Dag Uur Locatie
Dinsdag 18u00 – 19u30 Sport’o’droom Boutersem
Donderdag 18u00 – 19u30 Sporthal Lubbeek