Wedstrijden

Datum Aanvang Thuisploeg Uitploeg Locatie Resultaat
23/09/202310u30Molenbeek Rebels Basketball G10 AHageland United G10 CZaal Comenius1 - 1
01/10/202312u00Notre Dame Blue Tigers Leuven G10 AHageland United G10 CCampus Redingenhof1 - 1
07/10/202315u30Hageland United G10 CKYD Kortenberg Young Devils G10 ASport'o'droom1 - 1
14/10/202313u30Hageland United G10 CDynamo Bertem G10 BSport'o'droom1 - 1
21/10/202311u00Stella Artois Leuven Bears G10 DHageland United G10 CCampus Redingenhof1 - 1
11/11/202315u30Hageland United G10 CMolenbeek Rebels Basketball G10 ASport'o'droom1 - 1
18/11/202309u00KYD Kortenberg Young Devils G10 AHageland United G10 CSporthal Erps-Kwerps1 - 1
25/11/202311u30Dynamo Bertem G10 BHageland United G10 CSportzaal Verona1 - 1
02/12/202317u00Hageland United G10 CNotre Dame Blue Tigers Leuven G10 ASporthal Lubbeek1 - 1
10/12/202310u00Hageland United G10 CStella Artois Leuven Bears G10 DSport'o'droom1 - 1
07/01/202412u15Toyota Wouters Diest G10 AHageland United G10 CSporthal De Prins1 - 1
21/01/202409u30Hageland United G10 CKon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G10 ASport'o'droom1 - 1
27/01/202413u30Hageland United G10 CStevoort BBC G10 BSport'o'droom1 - 1
03/02/202413u00Femina Habac Sint-Truiden G10 AHageland United G10 CTrudosporthal1 - 1
03/03/202409u30Hageland United G10 C2B|SAFE Tienen G10 CSport'o'droom1 - 1
09/03/202411u15Clem Scherpenheuvel G10 BHageland United G10 CStedelijke Sporthal Scherpenheuvel1 - 1
17/03/202416u00Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G10 AHageland United G10 CSporthal Koninklijk Atheneum Sint-Truiden1 - 1
23/03/202413u30Hageland United G10 CToyota Wouters Diest G10 ASport'o'droom1 - 1
14/04/202409u00Stevoort BBC G10 BHageland United G10 CSporthal Mariaburcht
20/04/202413u30Hageland United G10 CFemina Habac Sint-Truiden G10 ASport'o'droom
28/04/202414u00Hageland United G10 CClem Scherpenheuvel G10 BSporthal Lubbeek
05/05/202411u302B|SAFE Tienen G10 CHageland United G10 CSportschuur Tienen Hal 3

Coach

Thorial Drieghe & Reno Gielen

Trainigen

Dag Uur Locatie
Maandag 17u30 – 19u00 Sport’O’Droom Boutersem
Dinsdag 18u00 – 19u30 Sport’O’Droom Boutersem