Wedstrijden

Datum Aanvang Thuisploeg Uitploeg Locatie Resultaat
17/09/202217u00Hageland United G10 B2B|SAFE Tienen G10 ASport'o'droom1 - 1
24/09/202212u00L.S.V. Basket Landen G10 AHageland United G10 BSporthal Landen (stedelijke stadshal)1 - 1
08/10/202215u30Hageland United G10 BDynamo Bertem G10 ASport'o'droom1 - 1
16/10/202209u30Toyota Wouters Diest G10 AHageland United G10 BSporthal De Prins1 - 1
22/10/202210u002B|SAFE Tienen G10 AHageland United G10 BSportschuur Tienen1 - 1
12/11/202209u30Dynamo Bertem G10 AHageland United G10 BSportzaal Verona1 - 1
19/11/202215u30Hageland United G10 BToyota Wouters Diest G10 ASport'o'droom1 - 1
26/11/202215u30Hageland United G10 BStella Artois Leuven Bears G10 BSport'o'droom1 - 1
03/12/202213u30Stella Artois Leuven Bears G10 BHageland United G10 BCampus Redingenhof1 - 1
10/12/202217u00Hageland United G10 BL.S.V. Basket Landen G10 ASporthal Lubbeek1 - 1
15/01/202311u00Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G10 AHageland United G10 BSporthal Boortmeerbeek1 - 1
22/01/202309u00Titans Basketball Bonheiden G10 CHageland United G10 BSporthal Berentrode1 - 1
28/01/202317u00Hageland United G10 BBBC Haacht G10 ASporthal Lubbeek
04/02/202313u30Hageland United G10 BStrombeek Beavers Wemmel Basket Club G10 ASport'o'droom
11/02/202311u00Stella Artois Leuven Bears G10 BHageland United G10 BCampus Redingenhof
11/03/202317u00Hageland United G10 BNotre Dame Blue Tigers Leuven G10 ASporthal Lubbeek
18/03/202315u30Hageland United G10 BBoortmeerbeek & Berg Bulldogs G10 ASport'o'droom
25/03/202315u30Hageland United G10 BStella Artois Leuven Bears G10 BSport'o'droom
01/04/202309u00Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G10 AHageland United G10 BSporthal Campus Wemmel
22/04/202315u30Hageland United G10 BTitans Basketball Bonheiden G10 CSport'o'droom
30/04/202315u30BBC Haacht G10 AHageland United G10 BSportcomplex Den Dijk Wespelaar
14/05/202312u00Notre Dame Blue Tigers Leuven G10 AHageland United G10 BCampus Redingenhof

Coach

Joris Adriaensen

Trainigen

Dag Uur Locatie
Dinsdag 18u00 – 19u30 De stip Linden
Donderdag 18u00 – 19u30 Sporthal Lubbeek